محصولات سپهر وارنا البرز

شرکت سپهر وارنا از هلدینگ صنعتی البرز این افتخار را داشته در راستای تامین مقاطع فولادی از جمله تیرآهن ، نبشی و ناودانی ، میل گرد و ... در بازار ایران خدمت گزار باشد.

1.میلگرد

میلگرد یکی از مقاطع فولادی بسیار مهم در ساخت و ساز است که در 3 نوع ساده و آجدار و کلاف در استاندار های A1 , A2 , A3 , A4  به منظور افزایش مقاومت کششی بتن در اسکلت های بتنی کاربرد دارند .

بین انواع میل گرد ها ، گرد آجدار خواهان بیشتری نسبت به انواع دیگر داشته و شناخت انواع میل گرد ، کاربرد و علامت اختصاری و وزن میل گرد ها کمک زیادی به خرید می کند و مهم ترین کارخانه های تولید میل گرد کشور عبارتند از ذوب آهن ، میانه ، خراسان ، کویر کاشان ، بافق یزد  می توان اشاره کرد.

2.تیرآهن

میتوان گفت تیرآهن یکی از مهم ترین مصالحی می باشد که امروزه برای ساخت و ساز استفاده می شود و پیش از خرید تیرآهن بازم است از این سازه اطلاغاتی داشته باشیم ، بطور کلی تیرآهن ها از نظر ظاهری شبیه حرف H  می باشد ، به قسمت بالا پایین این سازه بال گفته می شود و به قسمتی که این 2 بال را بهم متصل می کند را تیغه می گویند . بطور کلی تیر آهن در سه نوع IPB     IPE     INP    در بازار موجود است .

3.نبشی،ناودانی :

نبشی به قطعه ای فلزی گفته می شود که در سازه های فلزی کاربرد فراوانی دارد ، نبشی و ناودانی از جمله قطعات فلزی هستند که به صورت منفرد و همچنین ترکیبی کاربرد دارد .

در اصل نبشی وظیفه متصل کردن دو قسمت فلزی به یکدیگر را به عهده دارد ، از نبشی ها برای متصل کردن پل ها به ستون و همچنین صفحات به ستونها مورد استفاده قرار می گیرد . از سری نبشی هایی که در آسانسور سازی استفاده فراوانی دارد نبشی لقمه گفته می شد.مشخصات فنی و کاربردی ناودانی بسیار متنوع است . مهم ترین مشخصات ناودانی سایز و وزن آن هاست . سایز یا نمره ناودانی برابر با عرض جان ناودانی است . بصورت استاندارد این پروفیل های فولادی از سایز 6 الی 16 در بازار وجود دارند . سایز های بزرگتر در صورت سفارش مشتری توسط کارخانجات تولید می شوند . و پرکاربرد ترین سایز ناودانی 8 و 10 می باشد.

کارشناس فروش میلگرد و مس خانم ایمانی : ۰۹۱۰۲۲۴۷۸۰۰